Інформаційний супротив. 653-й день

Не про зрадників Стрємоусова чи Ківу.

СІМ ГЕНЕРАЛІВ ТА КУПА ПОЛКОВНИКІВ: КОГО З КОМАНДИРІВ РОСІЯН ЛІКВІДУВАЛИ ЗСУ

За майже два роки війни тільки згідно з підтвердженими даними українські війська ліквідували щонайменше сім російських генералів та 83 полковників. Реальні втрати вищого командного складу рф можуть бути ще вищими.

Про це пише канал UA War Infographics.

“Найжирніша” ціль – генерал-лейтенант Олег Цоков, якого ліквідували у липні 2023 року ракетним ударом. За ним йдуть шестеро генерал-майорів – відставник-пілот Канамат Боташев, якого збили на Су-25; знищений на Запорізькому напрямку Сергій Горячев; генерал Володимир Завадський, який підірвався на міні та кілька інших.

Цікаво, що до списку ліквідованих ЗСУ чомусь не увійшли генерали Віталий Герасімов, Олег Мітяєв, Яков Резанцев, Андрій Сімонов та Дмитро Ульянов, смерть яких на фронті в Україні також офіційно підтвердили на росії.

Нагадаємо, на початку грудня російська влада підтвердила, що генерал-майор Володимир Завадський, заступник командувача 14-го армійського корпусу росії, загинув в Україні. Він став сьомим генералом, смерть якого була підтверджена росією, та 12-м генералом, про смерть якого повідомлялося з початку війни.

Ліквідації російських офіцерів військові аналітики в деяких випадках пояснюють успіхом України в перехопленні повідомлень.
Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору