Інформаційний супротив. 758-й день

Папа Римський видав нову заяву про війну в Україні, назвавши її поразкою

Франциск закликав вірян молитися за початок мирних переговорів, зокрема, між Україною та росією
Папа Римський Франциск знову закликав до початку мирних переговорів. Лише таким чином він бачить можливість завершити війни в Україні та на Близькому Сході.
Заяву понтифіка наводить Vatican News.
У своїй промові Папа Римський згадав «змучені народи України та Святої Землі, Палестини й Ізраїлю, які так сильно страждають від жаху війни».
«Ніколи не забуваймо, що війна – це завжди поразка. Не можна продовжувати війну. Ми маємо докласти всіх зусиль, щоби провести переговори про припинення війни», – заявив понтифік.
Він також закликав вірян молитися за початок мирних переговорів, зокрема, між Україною та росією.
Нагадаємо, що Папа Римський Франциск заявив у записаному в лютому інтерв’ю, що Україна повинна мати відвагу підняти білий прапор та почати переговори з країною-агресором.
Керівник пресслужби Ватикану Маттео Бруні прокоментував резонансну заяву Папи Римського про «білий прапор» і необхідність мирних переговорів із Росією. В канцелярії зазначили, що понтифік мав на увазі не капітуляцію Києва, а лише діалог шляхом переговорів.
Керівник Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав після слів Папи порадив тим, хто не вірить у перемогу України – йти до сповіді.
Міністерство закордонних справ 11-го березня викликало Апостольського нунція в Україні Вісвальдаса Кульбокаса через останні заяви Папи Римського Франциска про війну в Україні.
Після цього Папа Римський Франциск виступив із засудженням війн як таких. Цього разу його слова не стосувалися безпосередньо російсько-української війни та були нейтральними.
Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору