Інформаційний супротив. 805-й день

Зірка “Скаженого весілля”, акторка Леся Самаєва гнівно засудила поведінку режисерки Оксани Байрак, яка до початку повномасштабного вторгнення перебувала в Одесі, а потім переїхала до росії з корисливою метою.

За словами української акторки, така проросійська позиція Байрак їй зовсім незрозуміла. Особливо Лесю обурює те, що режисерка насправді має українське коріння й проживала тривалий час в Україні, втім все одно стала на бік ворога. Зокрема, зрадниця без докорів сумління заробляє криваві рублі в державі-терористці й під новим іменем знімає нові серіали для
“Ну, це чиста запроданка, а страшніше за це нічого не може бути. Якщо зраджує чужа людина, то не так боляче, бо вона іншого менталітету, виховання. А коли свої виявляються з гнильцем, це дуже важко прийняти”, – поділилася Самаєва в інтерв’ю oboz.ua.
Нагадаємо, раніше режисерка-зрадниця Оксана Байрак несподівано проголосила себе “найбільшою патріоткою України” і здивувала заявою, що повернулася із москви до України. Вочевидь, прихильниця “руского міра” згодом все ж повернулася до держави-агресорки продовжувати будувати кар’єру на смертях українців.

Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору