Так виглядають обличчя тих, хто йде на штурм, знаючи, що може не повернутись, бо воює у самому пеклі.
«За кожною відбитою посадкою, за кожним відбитим бліндажем та міліметром землі — кров наших людей. За півтори роки війни ці слова вже майже ніхто не сприймає, звучить як просто банальність. Але твоє ставлення різко змінюється, коли ти стоїш перед цими людьми і дивишся їм просто в очі. Відчуваєш весь той біль та страх, який здається просто неможливим опанувати, але вони його здолали. І долають щодня», — це історія Костянтина і Влади Ліберових, які бачили, як медики 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» забирали поранених з поля бою.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/09/9-1-1024x684.jpg?v=1695793262)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/09/8-1024x685.jpg?v=1695793274)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/09/7-1024x684.jpg?v=1695793291)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/09/6-1024x683.jpg?v=1695793303)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/09/4-1024x684.jpg?v=1695793313)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/09/3-1-1024x684.jpg?v=1695793325)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/09/2-1-1024x683.jpg?v=1695793335)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/09/1-2-1024x684.jpg?v=1695793344)
Фото: libkos
hromadske.ua
Підготував О. Голяченко