Справжні друзі пізнаються в біді. І цей вислів сьогодні актуальний, як ніколи. Уже багато років у Хорошева та польського міста Ожиш налагоджена тісна співпраця. Ми обмінювалися культурними проєктами, у гості один до одного їздили делегації з представників місцевого самоврядування, групи дітей, художні колективи тощо. На свята відвідували побратимів. То були мирні або відносно мирні часи.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/img-5dc2f82723a62e41cf3a8c0d5df19b56-v-–-kopiya-1024x768.jpg)
Тепер землю України «орють» ворожі російські танки та авіація. Від повітряних обстрілів гинуть мирні люди і соціальна інфраструктура. Багато великих міст України, через порушення російськими окупантами усіх міжнародних норм ведення війни, перебувають на межі гуманітарної катастрофи. Російський путлер загрожує навіть не лише Україні, а й цілому світу, ядерною війною. Для початку він намагається шантажувати світ через захоплення наших атомних електростанцій.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/img-ff9157ded3d00140eba78d037661074b-v-1024x768.jpg)
Тому нам намагається допомагати в боротьбі дуже багато країн- і простих людей, і очільники держав. Усі зрозуміли, що ми сьогодні стоїмо на передовій у боротьбі зі світовим злом.
У перших рядах тих, хто нас підтримує, звичайно Республіка Польща. Вона підставляє нам дружнє плече в усіх напрямках: надає гуманітарну допомогу, підтримує нас на політичному, інформаційному та ідеологічному фронті, по-материнськи приймає наших біженців – стареньких людей, матерів із дітками. Ми щиро і сердечно дякуємо, дорогі брати-поляки, за це!
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/img-a608a0739b999c9fee6c64d1f12141d4-v-768x1024.jpg)
А Ґміна Ожиш підтримує усю Україну також, але й допомагає конкретно нам, своїм побратимам – Хорошівській селищній раді. Вчора селищний голова Володимир Столярчук доставив із міста Дубно гуманітарну допомогу понад півтори тонни від Ожиша. Сердечно дякуємо усім жителям ґміни і її очільникам за таку підтримку!
Ваша допомога – вагомий внесок у Перемогу над ворогом і у звільнення не тільки України, а й усієї Європи та світу!
Слава Україні! Героям слава!
Підготувала Галина Мінялук