Товариський матч з міні футболу відбувся четвертого липня з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України. Організатори спортивного турніру ставили на меті популяризувати здоровий спосіб життя, а також використовувати фізичну культуру в повсякденному житті як поліцейських, так і цивільного населення громад.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-0b3caeb6f6b7c38efb1f36dc13e399e5b4b26bdc21df13ef1dd622697e274882_8c74392ad6efee4-1-1.jpg)
Змагання відбулися на стадіоні у с. Рижани. На полі зустрілися команди правоохоронців Хорошівського відділення поліції 4 та Пулинського сектору поліцейської діяльності.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-01712efc24ac746ed8e6aee00a374be1f505bb8eccf5b66ba2a27b5e956ed032_a4d2e1db27d28f7e-1-1.jpg)
Суддею цього матчу був ветеран Міністерства внутрішніх справ Василь Ющенко.
Спортивний азарт, спритність, швидкість мислення на ігровому полі виявив кожен учасник товариського матчу. Проте у запеклій боротьбі з рахунком 7:11 перемогу над суперником здобула команда пулинських поліцейських.
Подібні спортивні заходи згуртовують колективи правоохорнців та сприяють їхньому фізичному розвиткові.
Вітаємо переможців товариського матчу! Зичимо усім поліцейським міцного здоров’я та успіхів у професійній діяльності. Дякуємо за службу.
Підготувала Ольга Поліщук