Молодь Хорошівської громади допомагає жителям затоплених територій внаслідок підриву окупантами греблі Каховської гідроелектростанції на Дніпрі.
Усім відомо про те, що війська рф вночі 6 червня підірвали греблю Каховської ГЕС. Станція відновленню не підлягає. Значна територія затоплена водою. На Херсонщині тривають рятувальні роботи та евакуація населення з місць затоплення. Особливо складна ситуація на тимчасово окупованих територіях, де загарбники залишили людей напризволяще.
Жителі Хорошівської громади активно долучились до збору допомоги херсонцям. Так, у неділю 11 червня в Хорошівському будинку культури відбувся благодійний ярмарок, на якому збирали кошти на допомогу постраждалим.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/353770629_1299470740645884_4907332842197222495_n-1024x682.jpg?v=1686818384)
У програмі заходу відбувся безпосередньо ярмарок, де продавалися прикраси, солодощі, вироби ручної роботи тощо. Також проводилася благодійна лотерея. Не обійшлося без розваг для дітей: аніматори агенції «Бада Бум» гралися з дітками і дарували їм гарні емоції. Були також різні майстер-класи, аквагрим від Юлії Селівестрової, солодка вата від Валентина та Надії Недзельських. У якості аніматорки в костюмі зайчика також була переселенка із Херсонщини Юлія Солоха.
Вихованці Хорошівського центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Лариси Дубчак представили свої вироби, які могли купити всі охочі.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/353677472_1299470930645865_433386839634393037_n-1024x683.jpg?v=1686818429)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/353759132_1299470903979201_2956711558160508006_n-1024x683.jpg?v=1686818458)
Майстриня Альона Микитенчук надала для ярмарку воскові свічки, вишиванки, віночки. Тома Коба-Броновицька – власноруч приготовлений зефір. Оксана Гребенюк – випічку і десерти. Ольга Стельмащук – фріпси, пастилу. Школярка Анна Степанюк – вироби з бісеру.
У благодійній лотереї розігрували м’які іграшки та букети із метеликами від Олени Ковальчук, мильні композиції від Тетяни Шапіренко-Весельєвої.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/353794984_1299470677312557_7733515634987519361_n-1024x682.jpg?v=1686818499)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/353789330_1299470963979195_295145527507272326_n-683x1024.jpg?v=1686818530)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/353807360_1299470937312531_6961029646901372990_n-1024x683.jpg?v=1686818555)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/353819647_1299470993979192_7706320799293137848_n-1024x683.jpg?v=1686818590)
Цей благодійний ярмарок усього за кілька днів організували і підготували представниці активної молоді: Ольга Сокирко, Настасія Кузьменко, Анна Желізко, Олена Ковальчук, Юлія Солоха.
На заході було зібрано 13885 гривень, які переказали на рахунок БФ «Support Kherson», що опікується жителями затоплених сіл та міст.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/353422521_1299471137312511_4483837531989403794_n-1024x682.jpg?v=1686818620)
Підготував Артем Поліщук
Фото Анни Желізко