Хочу запитати, а чи чули ви, мої читачі, щоб церква московського патріархату в Україні (котра уперто називає себе УПЦ) допомагала нашим воїнам безпосередньо на фронті, чи може гуртувала навколо себе волонтерів? Таких випадків ніде не знаходив. Лише читав, чув та бачив відео, як попи тієї церкви зустрічали окупантів із хлібом-сіллю, або коригували вогонь ворога, або вели агітацію за «руцький мір».

Резюмуємо.

російської церкви в Україні бути не може!

Прикладом праведного служіння українському народу, захисникам і захисницям України є священники Православної Церкви України.

Ми схиляємо голову перед жертовністю капелана ПЦУ, який загинув на російсько-українській війні.

У неділю, 4 вересня, відійшов у вічність капелан ПЦУ о. Богдан Бойко, настоятель парафій Параскеви П’ятниці с. Плисків та Різдва Пресвятої Богородиці с. Андрушівка Погребищенського благочиння.

Про це повідомляє сайт Волинської Православної Богословської Академії.

Богдан Бойко народився 14 вересня 1966 року в селі Утішків Буського району Львівської області.Священник був капеланом та другом багатьох військових, їх сімей. Він також виховав двох дітей: доньку Соломію та сина Назарія.

У 1991 році Богдан Бойко втупив до Волинської Духовної семінарії, яку закінчив у 1995 р. У 1992 р. його рукоположили у сан священика. Був настоятелем релігійних громад, ніс послух капелана однієї з військових частин бласті.

“Професорсько-викладацький склад, студентське самоврядування, з глибоким болем висловлюють свої найщиріші співчуття родині.

Нехай опіка Господня полегшить біль втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття применшують родинне горе”, – йдеться у повідомленні.

Підготував Олександр Голяченко