Інформаційний супротив. 227

І відомий український дідусь Свирид Опанасович не оминув бавовну на Кримському мосту. І як завжди іронічно, дотепно та цікаво.  Читаємо.

***

Перед російськими генералами зараз стоїть нєвероятно сложна задача.

Комусь із них нада сходить до *уйла і доложить, що із Кримським мостом над ранок случилася якато херня. Горить, сука. Відімо оп’ять хтось не там покурив і не туди бичка бросив.

Таким образом, висловлене дідом у квітні припущення про жовтень, як про переломний місяць війни, виявилося не зовсім точним. Бо насправді стратегічну ініціативу ЗСУ перехопили ще у вересні, а зараз продовжують її реалізовувати. Втім, українська сільська аналітика виявилася точною в прогнозі, що на своє 70-лєтіє *уйло обов’язково отримає від Армії України якийсь ошеломітєльно яркий подарунок.

Подарунок юбіляру вдався і дійсно вийшов ошеломітєльним. Оглядачі з приємністю відзначають не лише його цинічний характер, але і неабияку практичну користь – переброска сил і средств з рф на театр воєнних дій стає тепер затруднітєльна. Тому разом із *уйлом цьому подарунку від ЗСУ возрадуються як Херсонська так і Запорізька групіровки протівніка.

Наші правда не признаються, що то вони підпалили Кримський міст. Що й не дивно, адже перелік чеснот справжнього козака завжди передбачав особисту скромність.

Дідусь із великою приязню дивиться на скромних авторів та виконавців цього подарунка *уйлу і каже «Молодці. Добра робота»

P.S. Вам ото смішно, а ви себе уявіть на місці тих генєралів, яким зараз прийдеться доложить царю-батюшке о случившемся. Ведь сложность їхньої задачі усугубляється тим обстоятєльством, шо *уйло січас проснеться по всій відімості з сільнєйшого бодуна. А тут така новость…

© Свирид Опанасович

Підготував Олександр Голяченко

Прокрутити вгору