Третя хвиля коронавірусу серйозно зачепила Житомирщину і Хорошівський район зокрема. Наразі ми перебуваємо в «червоній” карантинній зоні. Місцева лікарня (нещодавно – районна) працює знову в напруженому режимі на передовій боротьби з небезпечною інфекційною хворобою.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/03/horoshiv-1-1024x768.jpeg?v=1617111063)
Саме зараз став вчасним і доречним візит у Хорошів відомого державного діяча й лідера “Народної Партії” – Володимира Литвина, а також народного депутата кількох скликань та депутата Житомирської обласної ради попередніх скликань Миколи Рудченка.
Поважних гостей зустрічали голова Хорошівської селищної ради Володимир Столярчук і його заступник Сергій Засімчук, директор ДП «Пулинський лісгосп АПК» Петро Курильчук, директорка та головна лікарка закладу Неля Багінська, завідуюча терапевтичним відділенням, заслужений лікар України Євгенія Клименко, інші медичні працівники.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/03/horoshiv-2-1024x768.jpeg?v=1617111115)
Володимир Литвин від Благодійного фонду Литвина «Майбутнє Полісся» привіз землякам необхідне обладнання та засоби захисту для медичних працівників, адже нині їм доводиться щодня працювати в надзвичайно складних умовах. Зокрема Володимир Литвин подарував два кисневих концентратори, шість пульсоксиметрів, двадцять наборів захисних костюмів та маски.
Під час зустрічі з медиками Хорошева він сказав: «Епідемія коронавірусу – серйозний виклик для нас усіх. Якщо раніше в селах та містечках на неї мало звертали уваги, то зараз усвідомлення цієї біди стало очевидним для більшості людей. І ми намагаємося в силу своїх можливостей надати допомогу в боротьбі з цією загрозою».
Неля Багінська сказала, що зараз у лікарні напружена обстановка, дуже багато використовується кисню для порятунку тяжких хворих. Так що подаровані кисневі концентратори якраз на часі. Вони допомагатимуть рятувати людей і повертати їм здоров’я. Неля Францівна наголосила: «Ми пишаємося, що такий відомий державний діяч сьогодні завітав до нас. Висловлюємо Вам свою глибоку вдячність і повагу. Зичимо ще багато років жити і працювати на користь нашої держави».
Наступним закладом, який відвідали Володимир Литвин та Микола Рудченко, став КУ «Хорошівський психо-неврологічний інтернат» Житомирської обласної ради. На подвір’ї установи (у зв’язку з епідемічними обмеженнями) вивантажили матеріальну допомогу: засоби гігієни для лежачих підопічних, засоби захисту в умовах епідемії, пульсоксиметри та цукор.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/03/dsc02786-1024x768.jpg?v=1617111168)
Візит у Музей коштовного і декоративного каміння став завершальним етапом поїздки Володимира Литвина на Хорошівщину. Працівникам музею також передали антисептики та засоби захисту.
Такі поїздки – свідчення уваги й поваги до жителів рідного краю від людини, яка тривалий час працювала на високих державних посадах. І раніше, й наразі, займаючись іншими важливими справами, Володимир Литвин не забуває про проблеми й потреби звичайних людей, намагається бути разом із народом, усіма можливими засобами підтримати, допомогти, особливо в період епідемічної загрози.
Надія Панченко