Нещодавно у м. Буча відбувся чемпіонат України з карате-до за версією С.К.І.Ф. Змагання були приурочені захисникам і героям 36 Окремої бригади морської піхоти ЗСУ.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-8ffbac445ff60ffd5c1546453544ddd1f162dfd5db14b95f24d4a46b854a2462_be167105d6bb9240-768x1024.jpg?v=1667483691)
Майже 200 спортсменів із 10 областей долучилися до чемпіонату. Житомирщину представляли вихованці клубу «Саторі», керівник Юрій Берковський, серед них були і хорошівські каратисти: Іванна Опанасюк, Михайло Сапожник, Анастасія Панченко, Анна Ярощук, Ангеліна Суворова з Нової Борової.
Спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, волю до перемоги, старання, наполегливість та досягли високих результатів.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-a8b63c37d302757049edf7a27f2f7aa244776e6c962fc5f075d467d560f86f30_2b91be8aa82d8e54-768x1024.jpg?v=1667483756)
За підсумками змагань вони вибороли одну золоту медаль, три срібні та три бронзові.
Вітаємо наших спортсменів та тренера із перемогою!
Марія Сидоренко