Продовження.
Представників другої групи називаю «флюгерами». Вони завжди «тримають ніс за вітром». Вони завжди готові прислужити, на кшталт, «чєво ізволітє». Вони пристосовуються до будь яких кон’юнктурних умов і змінюють свої погляди в залежності від того, як змінюється політичне керівництво при владі. Вони добре володіють як російською, так і державною мовою, але говорити українською мовою їм «западло». https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5069956853083738&id=100002084214841
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/02/screenshot_20220317-114616_faceb.jpg)
Є у цій групі багато осіб, які закінчували школи із українською мовою навчання. Проте, коли, наприклад, їх співрозмовник починає говорити рассєйською, вони одразу ж переходять на його язик. Їх закарбований «флюгертизм» не дозволяє вбити у собі москаля.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/16.2-1.jpg)
Серед них багато таких собі «Корейків» (персонаж із відомого радянського кінофільму). Ці особи завжди прагнуть зайняти вищі посади на підприємствах, теплих місцях ближче до влади. Ці пристосуванці йдуть на вибори у депутати обласних рад, бо ж від цього рівня держава виділяє кошти на округи. Отримавши депутатський мандат (від якої партії для них не важливо), вони розподіляють бюджетні кошти на свій розсуд (ніби із власної кишені) людям з інвалідністю, малозабезпеченим громадянам, пенсіонерам, родичам. Виписують цій категорії людей місцеву пресу та надіються, що ці вмотивовані виборці (у своїй більшості з радянським мисленням) знову проголосують за них, оскільки ці виборці досить дисципліновані та вдячні за допомогу.
До третьої групи належать типові російські шовіністи, які живуть в Україні. Їхнє гасло незмінне: «Хахол накорміт русского».
Завершення буде.
Олександр Голяченко