Майже 100 років лежить непохований на росії у центрі москви лєнін. Може від цього у цій недодержаві процвітає рашизм (як різновиду нацизму), постійна ненависть та заздрість до сусідів, злидні та убогість?

Теперішня рф є ще й послідовником та розсадником тероризму. Ще у травні 1922 р.  «вєлікій» лєнін писав, що у терорі «только революционное правосознание и революционная совесть поставят условия применения на деле, более или менее широкого». Мова йде про «узаконении» тероризму. Його слова: «террор – вещь абсолютно необходимая», багато про говорять.

Тому не варто дивуватись діянням послідовників лєніна – ката сталіна та новоспеченого фюрера путіна. Останній знищував мирних людей у Чечні, Грузії, Сирії, Україні. Підривав у своїй країні багатоповерхівки. Травив газом заручників у Норд-Ості. Давав наказ штурмувати школу в Беcлані. Потопив підводників «Курська». Травив і вбивав політичних опонентів. Знищив цивільний літак. Тепер  здійснює терористичні злочини проти України.

Коли путін здохне (він обов’язково здохне, а не помре як людина), то залишок адекватних росіян мають десь загребти його разом із лєніним, якого витягнуть із мавзолея.

Світ в очікуванні одного заголовку на шпальтах газет та інформаційних порталах: «путин умер».

Смерть воєнному злочинцю путіну! Смерть російсько-нацистським окупантам!

Олександр Голяченко