Минулий вечір та ніч стали черговим випробуванням на психологічну міць мешканців нашого краю. Ми вистояли!
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/02/screenshot_20220317-114616_faceb.jpg)
Вкотре переконуєшся, що раша та їхнє ху*ло боягузи. Російське армійське бидло продовжує воювати з мирним населенням, бомбить навчальні заклади та дитячі садочки, церкви та музеї, лікарні та пологові будинки, житлові будинку та іншу соціальну інфраструктуру.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/1-8_photo-resizer.ru_.png)
Головним страхом для пуйла є Незалежна Україна: де сформоване громадянське суспільство, де є вільні засоби інформації, де проводяться вільні вибори, де відчутні упевнені кроки до свободи та демократії. Тому він хоче вбити українців та знищити Україну.
А що українці? Українці тримають оборону та дають гідну відсіч рашистському агресору на усіх фронтах російсько-Української війни. Навіть діти долучаються до всеукраїнського спротиву, відправляючи російський корабель у відомому напрямку…
Усе в українців буде добре! Час України скоро настане!
Олександр Голяченко