![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/02/screenshot_20220317-114616_faceb.jpg)
Казали, що вони зайшли в Рудий ліс. Що окопалися там. Що вхопили смертельну дозу радіації. Навіть земля українська їх не приймає. Навіть древні земляні Вали їх зашпортували… Можна вийти з-поміж дерев на простір, але вигнати з себе Ліс годі, якщо в тобі ще з лісо-племінної колиски чуді й ерзі живе Звір. Скільки б ти не прикривався фіговими листочками Ломоносових, Лєвітанів, Наташ Ростових, Лєбедіних озер, Шостаковічей, Станіславскіх, Гагаріних і Ксєній Собчак.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/04/3-9-1.jpg)
Кровожерлий Звір творить їхню історію, колишню й теперішню, і прагне знову і знову розтоптати історію і географію інших. І жадає нових жертв.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/04/4-5-1-2-1.jpg)
Тому, що «мы любим плоть за вкус ее и цвет», зізнавався ще один їхній возвишенний любімец Блок, який щодня демонстративно залишав свою вірну дружину Любу Мендєлєву і йшов за «томной и темной душой» коханки Наталії Волотової.
… Поясненням людськими чинниками все це не піддається.
P. S. Російські нелюди здійснили криваві злодіяння в українській Бучі. Їхні високопосадовці, їхні пропагандисти, їхні яндекси продовжують точити брехню.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/04/fb_img_1649230092356-1-1-1.jpg)
Воістину, світ розділився на людей і росіян.
Біль та лють єднає українців! Смерть російським окупантам!
Олександр Голяченко