Дивилися кіно та донатили на ЗСУ

У суботу, 23 березня, для молоді громади у Хорошівському будинку культури відбувся благодійний перегляд української стрічки Олеся Саніна «Довбуш» (2023 року). Організували кінопоказ відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради, Хорошівський будинок культури, Молодіжна рада Хорошівської селищної ради.
Перед перегляду присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Не обійшовся перегляд кінофільму без смаколиків: попкорну та солодких напоїв. Про частування для присутніх подбала членкиня Молодіжної ради, волонтерка, фотографиня Анна Ліпська (Желізко). Підприємиця Оксана Седляр люб’язно надала благодійну допомогу на придбання смаколиків.

Під час перегляду фільму охочі донатили на ЗСУ. Організаторам вдалося зібрати суму майже 1700 гривень. До зібраної суми пані Анна доклала частину грошей, що залишилися з благодійної допомоги, й загалом перерахувала 2500 гривень місцевому волонтеру Максиму Білоусу, який наступного дня вирушив на схід України до захисників.
Дякуємо Збройним силам України за можливість проводити патріотично-виховні заходи для молоді громади. Дякуємо кожному, хто прийшов та задонатив на ЗСУ.
Як запевняють організатори, кінопокази будуть влаштовуватися й надалі. Просимо слідкувати за анонсами й долучатися до перегляду українського кіно та підтримувати Збройні сили України.

Ірина Сівінська

Прокрутити вгору