У Новоборівському будинку культури 21 березня начальник 2-го відділу Житомирського РТЦК та СП Сергій Штурнак та селищний голова Григорій Рудюк вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України.
Згідно з Указами Президента України, за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, орденами «За мужність» III ступеня, посмертно, нагороджено п’ятьох солдатів, воїнів із Новоборівської громади:
Скоківського Олега, Подгурського Максима, Вавлюка Віталія, Хоренка Василя, Швеця Володимира.
Вічна пам’ять нашим Захисникам! Герої не вмирають!
Підготовлено за інформацією офіційного сайту Новоборівської селищної ради
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2024/03/433910283_729815055962953_71880622396904341_n-1-1024x768.jpg?v=1711697507)