Сьогодні надійшов різноманітний гуманітарний вантаж у понад 4 тонни із міста Радом Республіки Польщі.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/img-be39f957703fe6c6a76dd556ddc75e30-v_photo-resizer.ru-1.png)
У коробках і різних пакетах дитяче харчування, карімати, ліхтарики, павербанки, медичні аптечки, медикаменти, одяг, засоби гігієни, дитячі підгузки, побутова хімія, дезинфектори та інше.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/2668bc05-fd69-4182-a69c-c8cd63cc9936_photo-resizer.ru_.png)
Частину того, що прибуло, передали на Хорошівську лікарню. Частину передадуть військовим. Решта – родинам, які цього потребують, та переселенцям із гарячих точок.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/20220322_123223_photo-resizer.ru-1.png)
Селищний голова Володимир Столярчук висловив вдячність за організацію такої допомоги народному депутату України Арсенію Пушкаренку #АрсенійПушкаренко, раднику голови Житомирської військової адміністрації Михайлу Ромасю, волонтеру, голові ініціативної групи з м. Радом Республіки Польщі Олександру Градовському та меру міста Радом Радославу Вітковському і всій громаді міста.
Щиро вдячні всім, хто нам допомагає, у цей тяжкий воєнний час.
Підготувала Надія Панченко