Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук про оперативну ситуацію станом на 22 березня

Добрий день. Сьогодні 22 березня. Інформую, що сьогодні в районі села Галинівка нашої громади та села Ісаківка Новоборівської громади рятувальники будуть проводити ліквідацію ракети «повітря-повітря». Вона не вибухнула. Вивезти її неможливо. Тому вони будуть це робити за всіма правилами безпеки. Коли почуєте вибухи, то не лякайтеся. Це працює наша служба з надзвичайних ситуацій. І ходити там поблизу не можна!!!https://www.facebook.com/100073797100699/videos/384253020182037

Сьогодні вже доставлено в Хорошів 4 тонни гуманітарної допомоги з Польщі (продукти, медикаменти, предмети гігієни для дітей тощо), яку організував депутат ВР Арсеній Пушкаренко та помічник голови ОДА Михайло Римась через волонтера Олександра Градовського з польського міста Радом. Я дякую всім громадянам міста Радом. Дякую всім, хто нам допомагає. А також дякую підприємцю Валентину Недзельському та його водію Анатолію Грицькевичу.

Коли будемо розвантажувати – зробимо окрему інформацію.

У нас уже розпочалися сільгоспроботи. Думаю, треба це робити, адже продовольча безпека – дуже важливе питання. Але! Якщо аграрії матимуть необхідність проводити польові роботи вночі, то це все треба погоджувати з військкоматом!

Щодо газу. Сьогодні до вечора це питання буде закрите. На трасі на заправках уже є бензин і дизельне пальне. Ціни трохи впали. У нас на заправці біля колишнього газоскладу теж є дизельне пальне. Можна заправитись. Прошу не створювати ажіотажу і не набирати про запас. Питання поступово відрегулюємо.

Щодо питання торгівлі слабоалкогольними напоями. Це питання дискусійне. Проте треба, аби працював бізнес. Від цього багато залежить. Цей алкоголь має продаватися за всіма правилами. Порушники діючого законодавства будуть строго покарані. А люди мають теж бути поміркованими у його споживанні.

Ще раз наголошую: в ліс ходити не можна!

Як бачимо, наша армія успішно б’є ворога. Очікуємо ще допомогу від інших країн щодо захисної зброї.

Все буде Україна! Слава Україні!

Підготувала Надія Панченко

Прокрутити вгору