Молодці литовські брати!
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/05/screenshot_20220317-114616_faceb-1.jpg)
Тут почали розбирати залізничні колії, що ведуть до ₚосіійського Калінінграда. Вільнюс не дослухався ані до рекомендацій Єврокомісії, ані до вимог канцлера Німеччини Олава Шольца розблокувати транзит підсанкційних товарів з ₚФ до ₚосійського анклаву Калінінграда. Литва вирішила зробити ще гірше і зайнялась демонтажем залізничних шляхів, які сполучають ₚосію і білорусь з Калінінградом.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/1-1-3.jpg)
“Утримання цих залізних колій є досить затратним для Литви, і вона ними не користується. Адже всі ці лінії електрифіковані, це потребує величезних витрат. Самі ж шляхи абсолютно не потрібні Литві, а обслуговували виключно інтереси Калінінграда. Раніше держава отримувала від їх експлуатації економічну вигоду, але через припинення транзиту необхідність функціонування цих гілок залізниці відпала. Мешканці населених пунктів можуть скористатися автомобільним транспортом”, – прокоментував початок робіт голова Мінтрансу Литви Міндаугас Манджейка.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/2-1-2.jpg)
Як робочу силу при демонтажі колій використовуватимуться громадяни України.
“Нам потрібно максимально здешевити процес, а біженці з України потребують роботи. Також вони дуже мотивовані у цьому питанні”, – додав міністр.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/3-2.jpg)
З цього приводу у соціальних мережах поширились коментарі.
Olexander Mykhelson
про вмотивованих українців – так і сказав? ))) ото троляка
—
Rostyslav Demchuk
Olexander Mykhelson Цитата: “Нам потрібно максимально здешевити процес, а біженці з України потребують роботи. Також вони дуже мотивовані у цьому питанні”, – додав міністр.
—
Olexander Mykhelson
Rostyslav Demchuk так я ж і кажу. москалям рельси розібрати – це ми й безплатно з радістю )))
P. S. russians are not welcome here! \ ₚосіян тут не вітають!
А де їх вітають???
Олександр Голяченко