Усі країни світу пишаються надбаннями своєї культури, лише на росії пишаються фейками. Усі символи, які росіяни вважають своїми, – або вкрадені в інших народів, або просто фейк.
- Матрьошка з’явилася на росії наприкінці ХІХ ст. А привіз її підприємець Мамонтов з острова Хонсю, модифікувавши традиційну японську дерев’яну фігурку Фукурума під російську «Матрьону».
- Пельмені не походять, як вважає дехто, з Уралу – вони запозичені з китайської традиційної кухні й називаються Цяодзи, а назва «пельмень» – фіно-угорська, і перекладається як «хлібне вухо».
- Млинці (тобто російські “блины”) – давньоримське блюдо, та й взагалі щось подібне є в кухні майже всіх народів світу.
- Горілка (російською “водка”) з’явилася на росії лише у ХІХ столітті. До цього росіяни пили брагу. А сам термін «горілка» прийшов з польської мови.
- Самовар вигадали перси.
- Гармонь була «вкрадена» у чехів, як і балалайка в казахів.
- Валянки запозичені у тюркських племен Залісся.
- Кокошник винайшли комі-пермяцькі жінки.
- Шапка Мономаха – головний символ російських царів – була подарована не царем Візантії, а Ханом Золотої Орди, тобто, справжнім володарем тодішньої московії.
- Гімн росії авторства О.Коптелова був підслуханий в українського композитора М.Лисенка.
- Навіть прапор-триколор росія вкрала у Нідерландів, просто доповнивши його двоголовим птахом. До кінця ХVII століття на московії прапора взагалі не існувало, як і флоту.
Дійсно, за час свого існування росія не створила нічого справді автентичного та в той же час культурно цінного. Все, на що вона виявилась здатною, – це грабувати та присвоювати чужі (переважно найближчих сусідів) чесноти та здобутки, брехати і заздрити всім, хто живе краще. І в цьому вже переконався увесь світ.
Тут доречно процитувати Фрідріха Енгельса: «Що стосується росії, то її можна згадати як володарку великої кількості вкраденої власності, яку їй доведеться віддати в день розплати». Сподіваємося, що день розплати вже близько.
© Зібрала Марічка Паламарчук
Підготував Олександр Голяченко