Інформаційний супротив. 224

У катівні окупантів в селі Піски-Радьківські на Харківщині знайшли коробку з вирваними зубами.

Після звільнення села Піски-Радьківські на Харківщині до поліції звернулись місцеві мешканці та повідомили, що в підвалі одного з домів утримували полонених — місцевих мешканців, АТОвців та полонених із ЗСУ.  Про це повідомив начальник Слідчого управління поліції Сергій Болвінов.

«Сусіди постійно чули звідти крики. Слідчі знайшли жахливу катівню в с. Піски-Радьківські. Після деокупації області до поліції надходять заяви про колаборантів, злочини армії рф, а також свідчення місцевих жителів», — повідомив він.

За його словами, на даний момент поліції точно відомо про катування закопування/викопування в землю заживо та застосування протигаза з тліючою ганчіркою.

Також в катівні знайдені фалоімітатор, коробку з вирваними зубними протезами, дроти з мотузками й лист з опитуванням одного з чоловіків, які були тут.

«Поліції відомі ПІБ військовослужбовців, над якими знущались росіяни. Слідчі та прокурори працюють над встановленням усіх фактів, які відбулися у цій катівні. Правосуддя знайде кожного винного», — повідомив Болвінов.

СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ДИКУНАМ!!!

Олександр Голяченко

Прокрутити вгору