Сьогодні українці відзначають 33-тю річницю проголошення «Декларації про державний суверенітет України» та йдуть тернистим шляхом до повної її реалізації.
***
Українець – це равлик у броніку, що на своїй землі носить на плечах свій Дім разом із боєкомплектом, сухпайком, Кобзарем, тепловізором і теплими спогадами про мирне родинне вогнище.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/07/1-6-713x1024.jpg?v=1689509429)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/07/2-5-736x1024.jpg?v=1689509449)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/07/3-1-747x1024.jpg?v=1689509466)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/07/4-730x1024.jpg?v=1689509486)
Щоденник «Епіграфи ранків. Епілоги вечорів».
Мирослав Дочинець
Підготував О. Голяченко