Інформаційний супротив. 608-й день

«Мого сина катували сепаратисти. Його документи були передані до Міжнародного кримінального суду в Гаазі”. На обличчі в нього нелюди вирізали коловрат.

Мама солдата ЗСУ Івана Ісика

На першому фото російський неонацист Ян Петровський, якого арештувала Фінляндія в липні 2023 року. На другому одна з його чисельних жертв-воїн Збройних Сил України Іван Ісик. Він помер від тортур 14 вересня 2014 року.

Через місяць після смерті тіло 30-річного Івана віддали батькам.

Розтин, проведений українськими лікарями, показав, що його внутрішні органи були вирізані, а пізніше зашиті назад в його тіло. В горлі знайшли шматок українського прапора, а в шлунку – фрагменти мозку. А ще живому Івану Ісику вирізали на щоці коловрат ( символ батальона “Русіч”, де служили маньякі Петровський і ще один упир на прізвище Мільчаков.

Тепер Петровський сидить у фінський тюрмі . І конче необхідно, щоб розголос про нього допоміг видачи цього нелюда Україні. А ще краще прямо в Гаагу.

Робіть репости, перекладайте всіма мовами світу. Не може садист та л@дожер вийти на волю. Він повинен бути покараний!!!!!!

А ми всі повинні ніколи не забувати, що ще в далекому 2014 році ціною своєго життя і страшною смертю загинув український Герой, простий хлопець з Дрогобича ІВАН ІСИК….

Tetiyna Verbovetska
Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору