Інформаційний супротив. 667-й день

82-річна пенсіонерка Євдокія Бичук зі села Пасічна, що на Івано-Франківщині, пожертвувала на дрон 18 500 грн для військових, які боронять Авдіївку.

Про це у коментарі Суспільному розповіла волонтерка з Пасічнянської громади Наталія Букатюк.

За її словами, Євдокія Бичук “дуже прагне перемоги” і закликає допомагати українським воїнам, зокрема, й під час різдвяних свят.

“І ця бабця сказала: “Дитинко, мені нелегко вдалося зібрати ці гроші, бо складала їх зі своєї пенсії. Але я собі подумала, що будемо святкувати після перемоги. Тож вирішила всі заощадження передати на українську армію”, — говорить Наталія Букатюк.

Волонтерка каже: Євдокія Бичук хоче, щоб її приклад надихнув людей купувати безпілотники для української армії, зокрема, й під час Різдва.

За гроші пенсіонерки волонтер Василь Павлюк придбав дрон для бійців. “Василь Павлюк допомагає нам закуповувати дрони, автівки й все, що потрібно нашим військовим, — каже Наталія Букатюк. — Ми передамо його на Авдіївський напрямок, де їх дуже потребують. Там — зараз важка ситуація. Саме на цьому напрямку воює наш 29-річний захисник, який навіть додому не хоче йти, поки не здобуде перемогу. Ми йому купили два дрони: на гроші пані Євдокії й ще один”.
Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору