Інформаційний супротив. 774-й день

У мережі з’явився фейк про Житомирський обласний територіальний центр комплектування. Неправдиву інформацію поширила російська пропаганда.
Відповідну заяву на своїй Facebook-сторінці зробила прес-служба Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У мережі з’явилося відео, де жінка українською мовою скаржиться, що нібито їй відмовили у виплаті за загиблого чоловіка на фронті. При цьому поширювати ролик розпочала російська пропаганда.
“Така особа не зверталася до Житомирського ТЦК і СП за оформленням виплат. Документ на відео не відповідає стандартам діловодства ЗСУ”, — повідомив заступник начальника сектору соціальних виплат Житомирського ТЦК і СП Олександр Негерей.
Він пояснив, що ТЦК не займаються призначенням грошової допомоги та її розмірами, а також не є розпорядниками бюджетних коштів.
“Головна мета ворога — дискредитувати роботу ТЦК використовуючи фейкові відео, які розповсюджуються у соцмережах. Все це направлено для зриву мобілізації”, — вважають у військкоматі.
Джерело: Житомирський обласний ТЦК і СП

Підготував О. Голяченко

Прокрутити вгору