30 квітня на стадіоні «Колос» у Черняхові відбувся турнір з мініфутболу «Черняхів-2023». Участь взяло сім команд – ФК «Пулини» із Пулин, «Темп» (село Селянщина), ФК «Іршанськ» із Іршанська, ФК «Новопіль» (село Новопіль), ФК «Оріон»(Нова Борова), ФК «Каменяр» (село Клітище), ФК «Черняхів-ветерани» з Черняхова.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/05/344585960_3099044120400082_5435848971750745662_n-1024x768.jpg?v=1683198266)
Переможцем стала команда «Каменяр». Друге місце отримала ФК «Іршанськ», третє – ФК «Пулини».
Підготував Артем Поліщук