Доброта та милосердя надані людині Богом – це про Валентина Валентиновича Недзельського – благодійника, пастора Церкви євангельських християн-баптистів. Уже вкотре в Хорошеві за його ініціативи 26 травня у Домі молитви відбулася зустріч із родинами загиблих Героїв Хорошівської територіальної громади, які віддали своє життя за нашу свободу.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/sajt-2.jpg)
Валентин Недзельський у спільній молитві згадав про усіх солдат, які захищають нашу країну, поминув Божим словом тих, хто вже не повернеться. Світлана Порозінська – мати загиблого Героя – запропонувала свою допомогу у вирішенні проблем родин полеглих. Лариса Головач – секретар Хорошівської селищної ради – вручила подяку селищного голови Марії Недзельській, яка підтримує сім’ї героїв та надає волонтерську допомогу.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/06/347552359_2465949083559157_3583418166076404193_n-1024x768.jpg?v=1685692080)
Підготувала Ірина Сівінська