У Хорошеві та Іршанську відбулися забіги «Шаную воїнів, біжу за героїв України» як пам’ять про загиблих українських військових

Забіг є одним із форматів вшанування подвигу тих, хто віддав життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, і спосіб подяки рідним полеглих Героїв.
Участь в акції взяли тренери та вихованці Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи.
Славнем України розпочали урочисте відкриття забігу. Із словом до присутніх звернулася Світлана Порозінська, мама полеглого Героя Сергія Порозінського.


Привітали також маму і брата полеглого Героя Володимира Корзуна – Тетяну Корзун та Олександра Корзуна, який є воїном ЗСУ.


Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих захисників.
Поіменно вшанували наших воїнів-земляків, які полягли на полі бою та відійшли у засвіти внаслідок отриманих поранень.


Кожен учасник забігу отримав листок із надрукованим ім’ям загиблого воїна, яку прикріпив до одягу. Світлана Порозінська та Тетяна Корзун дали старт бігунам. Усі з легкістю подолали визначену дистанцію забігу. На фініші на кожного чекав подарунок на згадку, який вручила Тетяна Корзун разом із сином Олександром Корзуном.


Затим усі бажаючі залюбки опанували правила поводження зі зброєю та тактичної медицини, які провели військові 2 відділу Житомирського районного ТЦК та СП смт Хорошів.
Дякуємо усім, хто долучився до патріотичного забігу.
Збережімо пам’ять про загиблих Героїв разом!
Ірина Сівінська

У неділю 27 серпня в Іршанській територіальній громаді відбувся забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Патріотична акція пройшла на Іршанському озері в рамках Всеукраїнського забігу на вшанування загиблих Героїв напередодні Дня пам’яті захисників України, який відзначається щорічно 29 серпня.


Акція розпочалася з колективного виконання Гімну України та хвилини мовчання за загиблими Героями. Учасники поіменно пом’янули полеглих земляків. Кожен бігун сам визначався, за кого буде здійснювати забіг, та отримав листівку з надрукованим іменем загиблого військовослужбовця, яку прикріпив до одягу.


До заходу долучилися і старостинські округи нашої громади, зокрема села: Добринь, Губенкове, Старики, Шершні, Ковалі, Мелені. У патріотичному забігу взяли участь бігуни різної вікової категорії. Наймолодшій учасниці Варварі всього 3 роки, вона завзято долала дистанцію навколо озера.
Участь у забігу – це можливість віддати шану та пробігти за воїнів-захисників Іршанської ТГ, котрі загинули, захищаючи свободу, незалежність і територіальну цілісність України, нагода подякувати близьким наших Героїв та підтримати їх, об’єднати мешканців, молодь та громадян навколо цінностей української державності, підвищити патріотичну свідомість, активно провести дозвілля.
Дякуємо усім, хто долучився до патріотичного забігу.
За інформацією irshanska-gromada.gov

Прокрутити вгору