У нашу Хорошівську громаду прийшла трагічна звістка. У визвольній війні проти жорстокого і підступного російського окупанта поклав своє життя на вівтар Свободи й Незалежності України-Неньки її вірний син, а наш героїчний земляк із Суховолі ОРЕХІВСЬКИЙ МИКОЛА БОРИСОВИЧ.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/screenshot_20220314-123512_facebook.jpg)
У глибокій скорботі схиляємо голови перед подвигом нашого земляка. Висловлюємо щирі співчуття матері – Галині Миколаївні Орехівській за виховання сина-героя. Сумуємо разом із родиною. Його подвиг – безсмертний. Пам’ять про нього навіки залишиться в наших серцях, а ім’я буде викарбуване на скрижалях героїчної історії нашої держави.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/fb_img_1647253693288.jpg)
Народився Микола Борисович Орехівський 19 травня 1998 року. Був призваний на військову службу 26 лютого 2022 року. Служив водієм протитанкового взводу роти вогневої підтримки 2 десантно-штурмового батальйону однієї з військових частин ЗСУ. Вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 6 березня 2022 року внаслідок авіаційного удару ворога.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/fb_img_1647253917236.jpg)
«За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення. Намагався підтримувати високий моральний дух у підрозділі, вникав у турботи оточуючих. …стійко переносив інтенсивні навантаження», – зі сповіщення військової частини Міноборони України матері Галині Орехівській.