У Високівському ліцеї навчалися медіаграмотності

У Високівській громаді триває серія тренінгів з медіаграмотності, цього разу участь взяли підопічні Високівського ліцею. На тренінгу «Фейки, пропаганда та дезінформація в медіа: розпізнаємо і протидіємо» учні навчилися відрізняти справжні новини та адекватно почувати себе в епоху епідемії фейків, також запам’ятали інструменти перевірки інформації, як протидіяти маніпуляціям та пропаганді.

«На даний час тема медіаграмотності надважлива. Ми не лише поговорили, ми понесли цю інформацію до учнів, які будуть використовувати її та передавати іншим. Сьогодні це – наш фронт – зазначив ініціатор заходу, соціальний педагог ліцею Іван Баб’як.

Захід відбувся в рамках спільної ініціативи активістів Високівської громади та газети «Прапор», підтриманої в рамках проєкту «Разом Краще», після проходження додаткового навчання в сфері медіаграмотності та протидії фейкам і пропаганді.

Публікація підготовлена в рамках проєкту «Разом Краще» ГО «ІнститутКреативних Інновацій» та Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини в рамках програми Чорноморського фонду регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю автора та ГО і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Ольга Дикунець

Прокрутити вгору