У Високівській громаді триває серія тренінгів з медіаграмотності, цього разу участь взяли підопічні Високівського ліцею. На тренінгу «Фейки, пропаганда та дезінформація в медіа: розпізнаємо і протидіємо» учні навчилися відрізняти справжні новини та адекватно почувати себе в епоху епідемії фейків, також запам’ятали інструменти перевірки інформації, як протидіяти маніпуляціям та пропаганді.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/1658469379768-1-1.jpg)
«На даний час тема медіаграмотності надважлива. Ми не лише поговорили, ми понесли цю інформацію до учнів, які будуть використовувати її та передавати іншим. Сьогодні це – наш фронт – зазначив ініціатор заходу, соціальний педагог ліцею Іван Баб’як.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/07/2-4-1.jpg)
Захід відбувся в рамках спільної ініціативи активістів Високівської громади та газети «Прапор», підтриманої в рамках проєкту «Разом Краще», після проходження додаткового навчання в сфері медіаграмотності та протидії фейкам і пропаганді.
Публікація підготовлена в рамках проєкту «Разом Краще» ГО «ІнститутКреативних Інновацій» та Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини в рамках програми Чорноморського фонду регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю автора та ГО і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Ольга Дикунець