Навіть під час повномасштабної російсько-української війни спортивне життя в області та громадах продовжує активно вирувати. Постійно проводяться змагання з різних видів спорту. У них беруть участь й вихованці Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом Володимира Панченка. Призові місця, які виборюють наші спортсмени, свідчать про активну й продуктивну роботу тренерського складу школи.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/03/334933113_620660123233776_4541762819300677761_n-1024x683.jpg?v=1678960951)
Так, шостого березня на спортивному майданчику в с. Романівка Бердичівського району відбувся турнір із футболу «Юні таланти». Вихованці секції футболу (тренер Володимир Бєлозеров) Хорошівської ДЮСШ посіли друге місце у своїй віковій групі.
У спортивному комплексі Іршанського ГЗК 8 березня відбувся відкритий турнір ДЮСШ із волейболу серед юнаків шкільного віку. У турнірі взяли участь команди: «Хорошів» Хорошівської ДЮСШ, Топорищенського НВК, Новоборівського ліцею та «Іршанськ» Іршанської ДЮСШ.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/03/334959469_1281386065782863_9191116311305101732_n-768x1024.jpg?v=1678960984)
Змагання проходили по коловій системі. Кожна команда намагалася здобути перемогу й не хотіла поступатися суперникам. Отож, переможці турніру:
І місце – команда «Топорище» Топорищенського НВК;
ІІ місце – команда «Хорошів» Хорошівської ДЮСШ;
ІІІ місце – «Іршанськ» Іршанської ДЮСШ.
Четвертими стали волейболісти Новоборівського ліцею.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2023/03/335951430_924488928701301_3297034356506919009_n-1024x768.jpg?v=1678961007)
11 березня у Житомирі відбувся відкритий турнір із боксу «Відкритий Ринг». У ньому взяли участь понад 110 спортсменів Житомирщини. Команду Хорошівської громади представили 8 вихованців ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача з боксу Олега Пашкова. Вихованці отримали такі результати:
- золоті призери – Денис Литвинчук, Ярослав Кравченко, Артем Семеній, Максим Файдюк;
- срібні призери – Олександр Литвинчук, Кирило Бугай, Максим Чепель, Даніїл Бондарчук.
Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів з успішними виступами. Так тримати! Ви – гордість нашої громади!
Дякуємо українським захисникам та захисницям за можливість тренуватися і брати участь у спортивних змаганнях.
Підготовлено за інформацією Хорошівської ДЮСШ