Юні спортсмени Хорошівської ДЮСШ вдало виступили на Чемпіонаті України з фрі-файту

Вихованці Хорошівської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Сергія Козакевича 25-26 листопада в Хмельницькому взяли участь у Чемпіонаті України з фрі-файту. На змагання прибуло 400 спортсменів із різних куточків України.

Згідно із жеребкуванням та за результатами змагань, наші вихованці посіли відповідні місця: Кірил Панасюк став срібним призером Чемпіонату України, Віктор Примаченко та Денис Гасіца стали бронзовими призерами, Кірил Зданівський зайняв 4 місце, Кирил та Дмитро Прути – 5-ті місця, Олександр Щербицький – 9 місце, Вітаємо наших вихованців та бажаємо їм ще кращих успіхів у наступних турнірах. Поїздка на змагання відбулася завдяки підтримці батьків, Хорошівської селищної ради та Богдану Данильчуку – представнику компанії ТОВ «АКРІС ГРУП».