Коли душа співає – вона залишається молодою.

Хоча 24 червня Володимир Гаврилович Моргун, житель Краївщинського старостинського округу Хорошівської територіальної громади відсвяткував свій 80-річний ювілей, та він активний, завзятий, креативний, сповнений планів на роботу і творчість.

Приємно спілкуватися із цим мудрим чоловіком, який любить пожартувати, завжди усміхнений. Звичайно, його, як і всіх нас, теж обурює і тривожить війна. Він переживає усі біди і нещастя разом із громадою і своїм народом. Проте вважає за необхідність триматися, не розкисати, сподіватися на Бога, щодня виконувати те, що під силу. І добрим словом, своєю творчістю він робить світ навколо себе кращим, світлішим, привітнішим.

Відділ культури Хорошівської селищної ради нам повідомив, що Володимир Моргун понад 32 роки пропрацював завідуючим Краївщинським сільським клубом. Хоча він нині перебуває на заслуженому відпочинку, проте його творчий потенціал ще видає нові й нові твори, з якими ми не раз знайомили наших читачів. Чоловік і зараз із завзяттям створює нові мелодії на вірші, які сподобалися, і дарує ці свої твори людям для натхнення і позитиву в сьогоднішні непрості часи.

Дякуємо пану Володимиру за таку позитивну енергетику, за добро й світло, яке він дарує ближнім.

Вітаємо з ювілеєм, маєстро!

Нижче розміщуємо вподобаний музикантом вірш, який він поклав на музику. Ноти, написані власноруч – творчий подарунок усім нам від Володимира Григоровича.

Велич Творця
Люблю сільську у білих вишнях хату,
Спів солов’я, калину під вікном,
Рясний барвінок і пахучу м’яту,
Широке поле, річку за селом.

Люблю цю землю, де росли й мужніли,
І де пізнали Господа свого,
Всю цю красу, що зору й серцю мила,
Її створив премудрий вічний Бог.

Люблю, коли колоссям стиглим нива
В жнива складає вдячності уклін,
Бо це Творця рука благословила
Усю цю щедрість золотих ланів.

А далі серце тішиться садами,
Де безліч яблук і медових груш,
Що наливають літніми дощами
І все з Господніх благодатних рук.

Підготувала Ірина Сівінська