На канікулах старшокласниці навчалися в «Школі Рівних»

12 березня в Хорошеві стартував проєкт «Школа рівних», спрямований на неформальну освіту жінок, а саме дівчат-старшокласниць Хорошівських ліцеїв та жінок-педагогинь цих навчальних закладів, аби через здобуття ними знань щодо захисту прав жінок, рівних прав чоловіків і жінок формувати свідомість цивілізованих людей, які не порушують прав інших, але й уміють відстояти власні права і свободи та захистити їх, користуючись законами України та міжнародним законодавством.

Цільова аудиторія проєкту – дівчата-старшокласниці та жінки-педагогині цих навчальних закладів. Мета його – активізувати міжпоколіннєвий діалог і взаємодію різних поколінь жінок у вирішенні спільних проблем та у здійсненні кроків із підвищення рівня комфортності й безпечності середовища проживання, освітнього простору та психологічного мікроклімату в робочих колективах. Проєкт «Школа Рівних» створений ініцативною групою у складі Галини Мінялук – голови БГЖО «Нитка Аріадни», депутатки Хорошівської селищної ради та активних жінок Ірини Сівінської й Любові Дем’янчук. – зазначила ініціаторка проєкту Галина Мінялук.

Проєкт передбачає проведення навчальних тренінгів, де учасниці Школи отримають якісні знання з неформальної освіти, які мотивуватимуть їх до навчання упродовж життя, що сприятиме сталому розвитку суспільства.

Упродовж 12-14 березня проведено три навчальні тренінги для двадцяти дівчат-старшокласниць. Заняття проводила сертифікована тренерка Оксана Давиденко. Дівчата активно брали участь в дискусіях та обговоренні запропонованих проблемних тем. Під час підведення підсумків занять вони висловлювали задоволення й захоплення процесом навчання та спілкування, а також щиру вдячність за надану можливість поповнити свої знання та опрацювати додаткову інформацію на численних цифрових платформах та із запропонованої тематичної літератури.

Захід здійснюється в рамках мікрофінансування жіночих ініціатив в Житомирській області в межах проєкту «Просування участі жінок в політиці та посилення рівних можливостей в Житомирській області» ГО «Інститут Креативних Інновацій» завдяки щедрій підтримці британського народу через Департамент міжнародного розвитку Великої Британії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування. Погляди організаторів не обов’язково відображають погляди Департаменту міжнародного розвитку або Уряду Її Величності.

Прокрутити вгору