![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/02/screenshot_20220317-114616_faceb.jpg)
Уявіть своє дитинство. Ви ніби зайшли у порожню глядацьку залу кінотеатру на 600 посадкових місць. А на кожному місці ви побачили іграшкові танки. Вразила така картинка вашу дитячу уяву? Так ось. Саме таку армаду танків російських загарбників утилізували та узяли у полон українські вояки.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/2-8_photo-resizer.ru_.png)
А ще наші захисники знищили на просторах Вітчизни величезну кількість літаків, гелікоптерів, безпілотників, бойових бронемашин, ЗРК (зенітно-ракетні комплекси), артилерійських систем, спецавтомобілів, кораблів, катерів, автоцистерн та іншої військової техніки російських нацистів. Але це уже інший кінотеатр…
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/3-5_photo-resizer.ru_-1.png)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2022/03/4-1_photo-resizer.ru_.png)
Нещодавно на росії пройшов брифінг міністерства загарбників (тут слово «оборони» ну ніяк не підходить), де було повідомлено, що все йде за планом. Ну, що тут сказати: гарне планування!
Після Перемоги над російським агресором, українці висталять на майданах визволених міст уламки військової техніки ворога. Щоб ніхто і ніколи!
Слава Збройним силам України – надійному оборонному щиту нашої держави!
Слава Незалежній та Суверенній Україні!
Олександр Голяченко