За повідомленням управління ДСНС України в Житомирській області, 21 січня о 09:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Поромівка водій потребує допомоги рятувальників.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/01/1img-5a92a762c8af285a2bd65e57a32371ed-v.jpg)
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/01/img-9af2ceb3252e83b5c6350edcc31750b4-v.jpg)
Там жінка їхала на легковому автомобілі «Опель» і злетіла з мосту в річку. Її транспортний засіб перевернувся на дах. Води в річці не було. Випадкові очевидці допомогли водійці залишити авто. Каретою швидкої допомоги її було доправлено до медичного закладу.
Рятувальники 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини від’єднали акумулятор з автівки та перевернули її на колеса. Для цього вони застосували троси та пожежний ЗіЛ.
Того ж дня, о 13:00 поблизу с. Топорище бійці ДСНС допомагали водію вантажівки «Рено». Автомобіль з’їхав з траси на узбіччя в кювет та застряг в снігу і кущах.
![](https://zvisno.news/wp-content/uploads/2021/01/img-0d95240d1c9f60a037033227025cf8f6-v.jpg)
Рятувальники розчистили кущі на узбіччі, розгребли сніг. Після чого пожежним ЗіЛом та вантажним автомобілем КРАЗ, якого зупинили на трасі з проханням допомогти, відбуксирували транспортний засіб з кювету.