Від 3 березня Житомирщина віднесена до червоної зони епідемічної небезпеки

Сьогодні, 1 березня, відбулося засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС. Про це повідомляє сайт Житомирської ОДА

Від Житомирської облдержадміністрації у засіданні взяли участь голова ОДА Віталій Бунечко, перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько та представники структурних підрозділів ОДА.

За результатами засідання комісії було прийняте відповідне рішення про введення в Житомирській області карантинних обмежень «червоної зони». Так, необхідність посилення карантину зумовлена стрімким збільшенням рівня захворюваності жителів області на СОVID-19.

Як повідомив під час щотижневого брифінгу Віталій Бунечко, протягом минулого тижня коронавірусну інфекцію виявили у  2716 жителів Житомирщини.

Тому від 03 березня 2021 року на Житомирщині почнуть діяти карантинні обмеження, які діяли під час жорсткого карантину в січні.

Зокрема буде заборонено:

діяльність закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та обслуговування на виніс);

роботу ТРЦ та інших розважальних закладів – кінотеатрів, театрів тощо;

діяльність закладів освіти (окрім дитячих садків і початкових класів у школах);

роботу непродовольчих ринків та магазинів, спортивних зал, басейнів, фітнес-центрів.

«Переконаний, що зараз ще не час розслаблятися, попри одинадцять місяців боротьби з пандемією. Нам потрібно бути відповідальними й надалі виконувати умови карантину», – сказав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що в Україні триває вакцинація від COVID-19 і від сьогодні є можливість записатися до електронного списку очікування на вакцинацію.

Прокрутити вгору